Yat Tung Lau Eng Eng-Eak 6:1   7:6  
Date: 05.07.20    
Details
Vadim Kiryeyev Alexandre D 6:3   2:6   4:2  
Date: 05.07.20    
Details
Eduardo Siles Dave Parry 7:6   6:3  
Date: 05.07.20    
Details
Alexander Abramov Eduardo González 4:6   6:3   11:9  
Men Advanced level
Date: 05.07.20    
Details
Papa Jaka Papa Jaka Joseph Jasmanto 7:5   2:6   6:1  
Date: 05.07.20    
Details
Alexandre Humbey Idriss Lawani 5:7   6:3   6:4  
Date: 04.07.20    
Details
Daehyun Shin Yat Tung Lau 6:4   6:2  
Date: 04.07.20    
Details
Vadim Kiryeyev Oleg Iakovlev 6:4   6:2  
Date: 04.07.20    
Details
Jean CHAILLET Jean Truong 6:4   6:4  
Date: 04.07.20    
Details
Vadim Kiryeyev Yuliadi Captain Leo 5:7   6:1  
Date: 03.07.20    
Details
Vadim Kiryeyev Alexander Abramov 6:3   6:3  
Date: 03.07.20    
Details
Yat Tung Lau Benoit Gérard 6:3   6:0  
Date: 03.07.20    
Details
Vadim Kiryeyev Eduardo González 6:0   6:1  
Men Advanced level
Date: 03.07.20    
Details
Vadim Kiryeyev Alexandre Humbey 2:6   6:4   7:5  
Date: 02.07.20    
Details
Philippe . Santiago Supelano 5:7   6:2   10:8  
Date: 02.07.20    
Details
Julien Froissart Eduardo González 6:3   1:6   6:3  
Date: 02.07.20    
Details
Philippe . Thomas Mueller 6:4   6:4  
Date: 01.07.20    
Details
Matteo Sini Santiago Supelano 6:3   3:6   10:8  
Date: 30.06.20    
Details
Aleksandar Kraljevic Alexandre D 6:3   6:2  
Date: 30.06.20    
Details
Jonathon Grigg Harrison Lee-Schell 7:5   2:6   10:6  
Men Advanced level
Date: 30.06.20    
Details
Santiago Supelano Sam K 6:3   6:2  
Date: 30.06.20    
Details
Eduardo González Stephane Simond 6:2   6:2  
Men Advanced level
Date: 30.06.20    
Details
Vadim Kiryeyev Noor Alimjae 7:5   1:6   13:11  
Date: 30.06.20    
Details
Maxim Movchan Vsevolod Safro 4:6   6:1   11:9  
Date: 29.06.20    
Details
Vadim Kiryeyev Yuliadi Captain Leo 6:3   2:6   10:8  
Date: 29.06.20    
Details
Ricardo Marques Neal Gee 6:3   6:3  
Date: 28.06.20    
Details
Joseph Jasmanto Vadim Kiryeyev 6:2   6:2  
Date: 27.06.20    
Details
Vsevolod Safro Denis Startsev 6:4   6:3  
Date: 27.06.20    
Details
Daehyun Shin Philippe . 7:5   6:3  
Date: 27.06.20    
Details
Tony Yvard Jean Truong 6:0   6:0  
Date: 27.06.20    
Details
Daehyun Shin Santiago Supelano 6:2   6:4  
Date: 27.06.20    
Details
Yat Tung Lau Santiago Supelano 6:1   6:2  
Date: 26.06.20    
Details
Alexandre Humbey Vsevolod Safro 6:4   3:6   10:1  
Date: 26.06.20    
Details
Dmitry Shcherbakov Ricardo Marques 6:1   6:3  
Date: 26.06.20    
Details
Yat Tung Lau Jean Truong 6:2   7:5  
Date: 25.06.20    
Details
Maxim Movchan Alexandre Humbey 2:6   7:6   10:6  
Date: 25.06.20    
Details
Aleksandar Kraljevic Alexandre D 3:6   6:2   11:9  
Date: 25.06.20    
Details
Tony Yvard Jean CHAILLET 6:1   6:1  
Date: 25.06.20    
Details
Maxim Movchan Alexandre D 6:4   4:6  
Date: 25.06.20    
Details
Eduardo Siles Eduardo González 2:6   6:2   6:0  
Men Advanced level
Date: 25.06.20    
Details
Vadim Kiryeyev Alexandre Humbey 7:6   6:4  
Date: 25.06.20    
Details
Santiago Supelano Benoit Gérard 6:3   6:3  
Date: 24.06.20    
Details
Yuliadi Captain Leo Vadim Kiryeyev 6:0   2:6   12:10  
Date: 24.06.20    
Details
Terry Omata Papa Jaka Papa Jaka 5:7   7:5   6:1  
Date: 24.06.20    
Details
Thomas Mueller Philippe . 6:4   6:0  
Date: 24.06.20    
Details
Yat Tung Lau Jean CHAILLET 1:6   6:1   7:5  
Date: 23.06.20    
Details
Noor Alimjae Vadim Kiryeyev 4:6   6:4   10:8  
Date: 23.06.20    
Details
Eduardo González Denis Startsev 7:5   6:1  
Men Advanced level
Date: 23.06.20    
Details
Santiago Supelano Alexey Salnikov 7:6   6:2  
Date: 22.06.20    
Details
emmanuel dudon Jean CHAILLET 7:5   2:2  
Men Advanced level
Date: 22.06.20    
Details
This website uses cookies to better promote our services. By browsing this website, you accept the use of cookies.
More info here