Arif Demirci Yıldırım Sırakaya 6:4   6:1  
Date: 17.01.20    
Details
Yıldırım Sırakaya Ufuk Bileke 2:0  
Date: 17.01.20    
Details
Arif Demirci Tamer Tepedelen 2:1  
Date: 17.01.20    
Details
Yıldırım Sırakaya Arslan Amil 2:0  
Date: 17.01.20    
Details
Ufuk Bileke Kaan Estik 2:0  
Date: 17.01.20    
Details
Arif Demirci Akin Esgin 2:0  
Date: 17.01.20    
Details
Tamer Tepedelen Ertan Okay 2:0  
Date: 17.01.20    
Details
Yıldırım Sırakaya Onur Duman 2:0  
Date: 17.01.20    
Details
Arslan Amil Fehmi Osanmaz 2:0  
Date: 17.01.20    
Details
Ufuk Bileke Neşet Şengüngör 2:0  
Date: 17.01.20    
Details
Kaan Estik Orhan Akbulut 2:0  
Date: 17.01.20    
Details
Arif Demirci TURGUT GÜRBÜZ 2:0  
Date: 17.01.20    
Details
Ertan Okay Asım Amil 2:0  
Date: 17.01.20    
Details
Akin Esgin Tamer Haytoğlu 2:0  
Date: 17.01.20    
Details
Tamer Tepedelen Orhan Taştan 2:1  
Date: 17.01.20    
Details
Arslan Amil Turan Gül 1:0  
Date: 17.01.20    
Details
Ufuk Bileke Bilal Kolçe 2:0  
Date: 17.01.20    
Details
TURGUT GÜRBÜZ Emre Öztüzün 2:1  
Date: 17.01.20    
Details
Akin Esgin İsmail Helvacı 2:0  
Date: 17.01.20    
Details
Asım Amil Fahir Özkalemkaş 2:1  
Date: 17.01.20    
Details
Orhan Taştan Mümin Öztürk 2:0  
Date: 17.01.20    
Details
Yıldırım Sırakaya Walkover
Date: 17.01.20    
Details
Onur Duman Walkover
Date: 17.01.20    
Details
Fehmi Osanmaz Walkover
Date: 17.01.20    
Details
Neşet Şengüngör Walkover
Date: 17.01.20    
Details
Orhan Akbulut Walkover
Date: 17.01.20    
Details
Kaan Estik Walkover
Date: 17.01.20    
Details
Arif Demirci Walkover
Date: 17.01.20    
Details
Tamer Haytoğlu Walkover
Date: 17.01.20    
Details
Ertan Okay Walkover
Date: 17.01.20    
Details
Tamer Tepedelen Walkover
Date: 17.01.20    
Details
Philippe . Santiago Supelano 6:1   6:1  
Date: 17.01.20    
Details
thomas remy Santiago Supelano 6:3   7:6  
Date: 17.01.20    
Details
Rajen Parekh Sachin Gupta 7:5  
Men Open level
Date: 17.01.20    
Details
Sachin Gupta Rajen Parekh 6:0  
Men Open level
Date: 17.01.20    
Details
Henry He Yat Tung Lau 6:2   7:6  
Date: 16.01.20    
Details
Daehyun Shin Santiago Supelano 6:1   6:2  
Date: 16.01.20    
Details
Milan Grof Terry Omata 6:1   6:4  
Date: 16.01.20    
Details
Vadim Kiryeyev Noor Alimjae 6:7   7:6   11:9  
Date: 16.01.20    
Details
FERNANDO ZANETTE Guilherme Manoel da Silva 6:3   6:3  
Date: 16.01.20    
Details
Jean Truong Yat Tung Lau 6:3   6:3  
Date: 15.01.20    
Details
Joseph Jasmanto Dylan Saputra 6:1   6:2  
Date: 15.01.20    
Details
Mustafa Çiçek Kaan Estik 7:5   6:4  
Date: 15.01.20    
Details
Mustafa Çiçek Güven Ermiş 2:1  
Date: 15.01.20    
Details
Kaan Estik Orun Dinç 2:1  
Date: 15.01.20    
Details
Güven Ermiş Yıldırım Sırakaya 2:1  
Date: 15.01.20    
Details
Mustafa Çiçek Turan Gül 2:0  
Date: 15.01.20    
Details
Orun Dinç Mustafa Kır 2:1  
Date: 15.01.20    
Details
Kaan Estik Tamer Kucuk 2:1  
Date: 15.01.20    
Details
Güven Ermiş Neşet Şengüngör 2:0  
Date: 15.01.20    
Details
This website uses cookies to better promote our services. By browsing this website, you accept the use of cookies.
More info here